Результати ІІ етапу предметних олімпіад

Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Біологія, 8 клас

Максимальна сума – 52 б.

Николайчук Олена Миколаївна, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 9,0 (б.) – 12 місце.

Біологія, 9 клас

Максимальна сума – 72 б.

Нечта Світлана Олександрівна, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 20 (б.) – 3 місце

Історія, 8 клас

Николайчук Альона, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 5 (б.) – 6 місце

Історія, 11 клас

Ніколайчук Артем, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 7,5 (б.)- 9 місце

Українська мова та література, 4 клас

Білан Анастасія, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 19 б. – 8 місце

Українська мова та література, 7 клас

Бодашко Анастасія, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 13,5 б. – 11 місце

Українська мова та література, 9 клас

Нечта Світлана, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 22 б. – 8 місце

Основи правознавства, 9 клас

Нечта Світлана, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 16б. – 3 місце

Іноземна мова (Англійська ), 8 клас

Николайчук Олена, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 27б.- 6 місце

Іноземна мова (Англійська ), 9 клас

Николайчук Інна, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 21б. – 7 місце

Іноземна мова (німецька ), 9 клас

Нечта Світлана, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 64б. – 1 місце

Іноземна мова (німецька ), 11 клас

Бабич Руслан, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 70б.- 1 місце

Трудове навчання (технічна праця), 9 клас

Степаненко Микола, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” -65б. – 3 місце

Трудове навчання (технічна праця), 11 клас

Бабич Руслан, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 63б. – 2 місце

Математика, 4 клас

Хандога Ольга, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 16,5 б. – 5 місце

Математика, 6 клас

Билим Роман (бессмертное произведение), Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 0,5б.

Хімія, 7 клас

Мельниченко Крістіна, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 7 б.-4м

Хімія, 8 клас

Гомольська Дарина, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 0б.

Хімія, 9 клас

Нечта Світлана, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 11 б. – 1 місце

Географія

Я і Україна, 4 клас

Хандога Ольга, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 24 б. – 8 місце

Фізична культура, 11 клас

Степаненко Тарас, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 12 б. – 7 місце

Міжнародний дитячий конкурс

З української мови імені Петра Яцика

4 клас

Білан Анастасія, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок” – 5 б. – 12 місце

9 клас

Нечта Світлана, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 25 б. – 8 місце

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т. Шевченка

7 клас

Бодашко Анастасія, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 9,5б. – 9 місце

9 клас

Нечта Світлана, Красненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок” – 17,5 б. – 9 місце


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Результати ІІ етапу предметних олімпіад - Новые сочинения


Результати ІІ етапу предметних олімпіад