УРОК № 5 (інформатика 2 клас)

Тема. “Угору”, “униз”, “ліворуч”, “праворуч”.

Мета: Навчити орієнтуватися в напрямках “угору”, “униз”, “праворуч”, “ліворуч”; розвивати увагу; навчити користуватися клавішами керування курсором; виховувати дбайливе ставлення до клавіатури.

Програмне забезпечення : комп’ютерна програма “Скарбниця знань”.

Вимоги до учнів: Орієнтуватися в напрямках “угору”, “униз”, “праворуч”, “ліворуч”; точно виконувати дії на вимогу вчителя; використовувати клавіші керування

курсором і маніпулятор “миша” при роботі з програмами.

Хід уроку

І. Розминка (3 хв).

Дайте відповіді на запитання.

– Двоє людей стоять і дивляться в протилежні сторожи. Чи можуть вони побачити один одного, не користуючись дзеркалом?

(Можуть, якщо стоять обличчям один до одного.)

– Назвіть протилежні сторони прямокутника. (Права – ліва, верхня – нижня.)

II. Перевірка домашнього завдання (3 хв).

III. Гра “Увага”.

Учні діляться на дві команди. Учитель пропонує виконати

якусь дію (наприклад: пострибати на правій нозі, підняти ліву руку, узятися за праве вухо, прикрити праве око, подивитися вгору, показати кулак лівою рукою, подивитися вниз), а сам виконує іншу дію. Діти повинні виконати ту дію, яку пропонує вчитель.

Виграє та команда, де було більше уважних гравців. Кількість учнів які виконали команду правильно, можна записувати на дошці й у кінці гри підрахувати загальну кількість балів (5 хв).

IV. Робота із зошитом (7 хв).

V. Фізкультхвилинка (1 хв).

Щось не хочеться сидіти, трохи треба відпочити.

Руки вгору, руки вниз, на сусіда подивись.

Руки вгору, руки в боки і зроби чотири кроки.

Крок вперед і крок назад – час до праці нам сідать.

VI. Пояснення домашнього завдання (1 хв).

VII. Ознайомлення із зупинкою “Увага ” (Малюнок за зразком 1) і її застосування (4 хв).

VIII. Робота з комп’ютерною програмою. Зупинка “Увага” (Ліва-права, малюнок за зразком 1) (12 хв).

IX. Релаксація (1 хв).

X. Підсумок уроку (3 хв).


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No Ratings Yet)
Loading...

УРОК № 5 (інформатика 2 клас)